PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40767}

Moje życie beze mnie

My Life Without Me
7,3 12 634
oceny
7,3 10 1 12634
Moje życie beze mnie
powrót do forum filmu Moje życie beze mnie

chce mi sie życ, dotykać skorek od pomarańczy, mieć dzieci, kochać i być potrzebny... polecam...

marey

gorzej jak się nie ma po co żyć, dotykać skórek pomaranćzy, po co mieć dzieci i nie być potrzebnym.
A filmu nie miałam okazji zobaczyć- JESZCZE.

Leith

masz racje, wtedy jest przerabane...mysle ze jednak mozna dla kogos zyc, nawet dla kogos obcego...

ocenił(a) film na 5
marey

Fakt, film skłania do refleksji, wzrusza, porusza czy nawet motywuje do egzystencji.
Wrażenia w odbiorcy wywołuje, nie pozostawia obojętnym.

(Szkoda tylko, że na codzień tak rzadko doceniamy byt w jakim zostaliśmy umiejscowieni...to tak na marginesie ;))

Kreacja głównej bohaterki całkiem przyzwoita.

Reasumując film dosyć mi się podobał, choć nie był to jednak jeden z tych obrazów, które powalają do cna.

Zastanawiam się tylko dlaczego "Moje życie..." jest sygnowane nazwiskiem Almodovara, gdyż chyba nie był jego współtwórcą (?).

ocenił(a) film na 8
Olfaktoryczna

był jednym z producentów. to stary chwyt, że cały film reklamuje się nazwiskiem człowieka który ma z nim niewiele wspólnego. a im słabszy film tym więcej miejsca zajmuje to nazwisko na plakacie. to samo było na przykład z kręgosłupem diabła (również almodovar), hostelem (tarantino) i śmiertelną gorączką (lynch, z tego co pamiętam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones