PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40767}

Moje życie beze mnie

My Life Without Me
7,3 12 634
oceny
7,3 10 1 12634
Moje życie beze mnie
powrót do forum filmu Moje życie beze mnie

Gdyby tylko więcej takich obrazów powstawało, ludzie zaczęliby częściej zadawać sobie właściwe pytania dotyczące tego co w życiu najważniejsze. Chciałabym częściej po wyjściu z kina mieć to cudowne poczucie przynależności do szczęśliwców, którym dane jest żyć pełniej, barwniej, mocniej.... tego właśnie wielu z nas w kinie szuka. Specyficzne połączenie wzruszenia i wewnętrznego rozedrgania (emocji), którego nie da się niczym innym zastąpić.
Nie widziałeś?! Obejrzyj koniecznie.
POLECAM

izrafel

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Po obejrzeniu takiej historii człowiek zaczyna się zastanawiać nad sensem życia...

ocenił(a) film na 7
aniarutkowska85

Rzeczywiście, może film nie jest arcydziełem, ale urzekł mnie swoją niebanalną formą. Kamerzysta jest jakby obserwatorem, ledwo mieści się w ciasnej przyczepie. Po obejrzeniu filmu po głowie kłębi się wiele myśli i tematów do dyskusji, więc można powiedzieć, że film był dobry :)

ocenił(a) film na 9
mar_guz

Właśnie obejrzałem... przez poł godziny nie mogłem się podnieść z fotela, tak cholernie mnie zdołował ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones